Гинка Йорданова
9.2
рейтинг
посещения
49€
4 часа
Гинка е зодия Телец, омъжена. Свободното време обича да прекарва с внучките си или в разходки на Витоша. Работила е дълги години като хигиенист в офис сграда и е поддържала някоклко частни домакинства. Отговорен човек е и може да се разчита на нея.
!
Домашните помощници на платформата са независими професионалисти и сами определят на каква цена работят и 100% от заработеното остава за тях.
Коментари от клиенти
Е
Екатерина Г.
за
Гинка Йорданова
·
19 юни 2026
Коментарът е в оценките
В
Велислав П.
за
Гинка Йорданова
·
10 февруари 2026
старае се. Добре чисти. Остая две-три неща да си ги дооправим. Щеше да е много по-приятно, ако беше всичко подредено, но това е пренебрежим малък проблем.
V
Veselin M.
за
Гинка Йорданова
·
30 януари 2026
Пълна трагедия , замазано и непочистено , наложи се да си чистим сами след нея…
A
Alon R.
за
Гинка Йорданова
·
01 ноември 2025
Everything was perfect. Thank you!
G
Ginka K.
за
Гинка Йорданова
·
12 юни 2025
Крайно разочароващо и неадекватно посещение! Мърлява работа, непочистени помещения, дори след направена забележка да се доизчистят! След нея почиствах всичко отново! Накрая си тръгна без дори да каже “довиждане” и че е готова! Досега не съм попадала на подобно изпълнение - при положение, че е с висока оценка тук и след хиляди посещения, работата й при мен беше просто недопустима! Нямам думи…
Д
Десислава Г.
за
Гинка Йорданова
·
13 декември 2024
Гинка, работи при мен на абонамент два пъти седмично повече от година. Но отменям абонамента си с нея, защото не съм доволна от работата ѝ. Винаги нещата са свършени половинчато, оставя недовършени нещата така, че трябва незабавно след нея да минеш и да ги довършиш. Много често задачите които са ѝ поставени не са свършени или просто замазано, че уж го е правила. Вместо да ми е в помощ е занемарила пода навсякъде в къщи, той лепне като мед. Помолих я многократно да си гледа работата съвестно и да оправи всичко което е занемарила, но нямаше резултат. В следствие на което, аз приключих ангажимента си с нея. Не я препоръчвам.
РАБОТА
